Nasi Przyjaciele

Marzena lubi myśleć o sobie Partacz. Nie to żeby wszystko partoczyła, o nie! Partacz (łac. a parte paternitatis = poza cechem; przeszkodnik, szturarz) to dawny rzemieślnik, nienależący do cechu, mimo jego istnienia. Tak więc, mimo braku wykształcenia kierunkowego zajmuję się tym co lubię – tworzę z gliny.

Pracownia Ceramiczna 4.niebo

MOTO-SERWIS jest firmą rodzinną, która działa na rynku od 2009 roku. Z motocyklami związany jestem od dziecka. Motocykle to moja pasja, której jestem wierny. I choć dzisiaj więcej przy motocyklach stoję naprawiając je, czasem puszczam się na szutry by poszaleć.

Moto-Serwis U Rodzia

TATAserwis to jeden z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Chłopaki zawsze służą pomocą i swoją wiedzą. Więc jeśli macie problemy za swoimi maszynami a nie jesteście w stanie sami sobie poradzić z problemem, to z pewnością się nie zawiedziecie oddając sprzęt w ich ręce.

TATAserwis-MOTOCYKLE

Laboratorium Komputerowe F7 to firma, która wpisała się na stałe w krajobraz firm informatycznych na terenie Koszalina. Na stałe współpracują z wieloma firmami z branży dzięki czemu mogą zaoferować szerokie spektrum usług i produktów. Bogate zaplecze serwisowe wpływa korzystnie na czas realizacji zamówień. Dojeżdżają do klienta, wykonują zaawansowane instalacje sieci komputerowych jak również monitoringi domów i obiektów. Zawsze służą pomocą nawet w momencie kiedy sprzęt nie ma już gwarancji bądź nie został zakupiony w ich punkcie. Są elastyczną firmą dostosowującą się do potrzeb rynku.

Laboratorium komputerowe F7

W czasie studiów doktoranckich w Krakowie ks. Radek wraz z grupą studentów modlił się za przychodzących do niego ludzi. Po pewnym czasie pojawiło się w ich sercach pragnienie stworzenia miejsca, do którego każdy będzie mógł przyjechać, aby odpocząć przy Jezusie, nie troszcząc się o pieniądze. Miejsce, w którym jedynym Gospodarzem będzie Jezus Chrystus. Dom otwarty zawsze na każdego człowieka.

Dom Miłosierdzia w Koszalinie

Zawodowo związany z reportażem ślubnym, a także zdjęciami wnętrz oraz architektury. W swojej pracy stawia na fotografię naturalną, dokumentalną, nie zmienia rzeczywistości. Prywatnie – kolekcjoner dobrej muzyki (stale powiększająca się kolekcja płyt) oraz motocyklista

Mateusz Szczepański Fotografia

Stal nierdzewna i aluminium nie mają przed nami tajemnic. Produkujemy części nierdzewne, oferujemy profesjonalne usługi spawania, toczenia oraz cięcia laserem. Ponieważ liczy się dla nas Twój czas, wiele rzeczy znajdziesz w jednym miejscu. Zyskaj więcej czasu na swoje główne działania, powierzając nam wyszukanie dla Ciebie asortymentu, którego potrzebujesz.

Smartinox

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze jest największą i najstarszą polską organizacją turystyczną skupiającą turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. Powstało w roku 1950 z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (założonego w 1873 r.) oraz Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (założonego w 1906 r.). Zrzesza blisko 70.000 członków zgrupowanych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. Blisko połowę członków Towarzystwo stanowi młodzież.

Oddział koszaliński PTTK

Aktualnie naprawa laptopów w Koszalinie nie musi kosztować wiele. Z oferty Desmo korzysta wielu klientów z Koszalina i regionu, którym zależy na szybkiej i fachowej usłudze. W tym przypadku mogą być pewni profesjonalizmu i bardzo szybkiego tempa działania. Wszystko po to, aby sprzęt mógł się doskonale spisywać i znów cieszyć swoich właścicieli.

Desmo

Ambasada to miejsce dla miłośników dobrego smaku, sportu, kina, kultury, rozrywki. To inspirujące miejsce, w którym łączymy ludzi w ich różnorodności! Wielkim atutem naszego restobaru jest jedzenie podawane do późnych godzin nocnych, transmisje sportowe oraz cykliczne spotkania z muzyką na żywo oraz okazały, sezonowy ogródek na świeżym powietrzu ! Tu wypijesz najlepsze piwo premium lane na azocie, zjesz wyśmienite dania kuchni indyjskiej oraz uraczysz się soczystymi stekami czy burgerami.

Ambasada

„Koszalin – Centrum Pomorza” to marka nastawiona na rozwój. Jej ambitne założenia pozwalają na promowanie Koszalina pod kątem jego licznych walorów w każdym z sektorów miejskiej aktywności. Koszalin to miasto proaktywne, kreatywne, dynamiczne i obywatelskie. Te główne cechy specyficznej miejskiej tożsamości oraz koncepcja marki oparta na jasnych i czytelnych wartościach potrzebują również wsparcia wizualnego w komunikacji.

Koszalin – Centrum Pomorza

Miejska Energetyka Cieplna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koszalinie jest przedsiębiorstwem energetycznym, prowadzącym działalność koncesjonowaną w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji ciepła. Swoje usługi świadczy na terenie miasta Koszalina, zaspokajając około 60% potrzeb cieplnych wszystkich obiektów zlokalizowanych w mieście, oraz w Sianowie, gdzie zabezpiecza około jedną czwartą zapotrzebowania na energię cieplną.

MEC – Miejska Energetyka Cieplna

CK105 jest prężnie działającą jednostką kulturalną. Szerokie pole działania instytucji obejmuje realizację i prezentację projektów artystycznych, pracę warsztatową oraz działania w zakresie edukacji i upowszechniania kultury. Jest instytucją otwartą, prezentującą szerokie spektrum wydarzeń artystycznych. Dysponuje bardzo dobrą bazą lokalową: budynkiem głównym z salą widowiskową, Bałtycką Galerią Sztuki, kinem Kryterium, zadaszonym w całości amfiteatrem

CK105