Mam na imię Marzena. Pozostawiłam świat inżynierii środowiska na rzecz ceramiki, którą ukochałam miłością nagłą i silną. Lubię myśleć o sobie Partacz ;) nie to żebym wszystko partoczyła o nie! Partacz (łac. a parte paternitatis = poza cechem; przeszkodnik, szturarz) dawniej rzemieślnik, nienależący do cechu mimo jego istnienia. Tak więc mimo braku wykształcenia kierunkowego zajmuję się tym co lubię - tworzę z gliny.

MOTO-SERWIS jest firmą rodzinną, która działa na rynku od 2009 roku. Z motocyklami związany jestem od dziecka. Motocykle to moja pasja, której jestem wierny. I choć dzisiaj więcej przy motocyklach stoję naprawiając je, czasem puszczam się na szutry by poszaleć.

Laboratorium Komputerowe F7 to firma, która wpisała się na stałe w krajobraz firm informatycznych na terenie Koszalina. Na stałe współpracują z wieloma firmami z branży dzięki czemu mogą zaoferować szerokie spektrum usług i produktów. Bogate zaplecze serwisowe wpływa korzystnie na czas realizacji zamówień. Dojeżdżają do klienta, wykonują zaawansowane instalacje sieci komputerowych jak również monitoringi domów i obiektów. Zawsze służą pomocą nawet w momencie kiedy sprzęt nie ma już gwarancji bądź nie został zakupiony w ich punkcie. Są elastyczną firmą dostosowującą się do potrzeb rynku.

 

 

 

TATAserwis to jeden z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Chłopaki zawsze służą pomocą i swoją wiedzą. Więc jeśli macie problemy za swoimi maszynami a nie jesteście w stanie sami sobie poradzić z problemem, to z pewnością się nie zawiedziecie oddając sprzęt w ich ręce.

W czasie studiów doktoranckich w Krakowie ks. Radek wraz z grupą studentów modlił się za przychodzących do niego ludzi. Po pewnym czasie pojawiło się w ich sercach pragnienie stworzenia miejsca, do którego każdy będzie mógł przyjechać, aby odpocząć przy Jezusie, nie troszcząc się o pieniądze. Miejsce, w którym jedynym Gospodarzem będzie Jezus Chrystus. Dom otwarty zawsze na każdego człowieka.

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze jest największą i najstarszą polską organizacją turystyczną skupiającą turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. Powstało w roku 1950 z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (założonego w 1873 r.) oraz Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (założonego w 1906 r.). Zrzesza blisko 70.000 członków zgrupowanych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. Blisko połowę członków Towarzystwo stanowi młodzież.

 

Stal nierdzewna i aluminium nie mają przed nami tajemnic. Produkujemy części nierdzewne, oferujemy profesjonalne usługi spawania, toczenia oraz cięcia laserem. Ponieważ liczy się dla nas Twój czas, wiele rzeczy znajdziesz w jednym miejscu. Zyskaj więcej czasu na swoje główne działania, powierzając nam wyszukanie dla Ciebie asortymentu, którego potrzebujesz.

Aktualnie naprawa laptopów w Koszalinie nie musi kosztować wiele. Z oferty Desmo korzysta wielu klientów z Koszalina i regionu, którym zależy na szybkiej i fachowej usłudze. W tym przypadku mogą być pewni profesjonalizmu i bardzo szybkiego tempa działania. Wszystko po to, aby sprzęt mógł się doskonale spisywać i znów cieszyć swoich właścicieli.

Lunapark to działający od 2018 roku koszaliński zespół muzyczny, składający się z czterech instrumentalistów. Stylem przewodnim Lunaparku jest blues i rock. W tym klimacie tworzone są autorskie utwory zespołu, które przysparzają wiele pozytywnych emocji. Ich atutem jest pełen profesjonalizm zarówno ze strony oprawy muzycznej jak i zaangażowania grupy. Lunapark gwarantuje niezapomniane doznania oraz moc pozytywnych wrażeń.

 

Ambasada to miejsce dla miłośników dobrego smaku, sportu, kina, kultury, rozrywki. To inspirujące miejsce, w którym łączymy ludzi w ich różnorodności! Wielkim atutem naszego restobaru jest jedzenie podawane do późnych godzin nocnych, transmisje sportowe oraz cykliczne spotkania z muzyką na żywo oraz okazały, sezonowy ogródek na świeżym powietrzu ! Tu wypijesz najlepsze piwo premium lane na azocie, zjesz wyśmienite dania kuchni indyjskiej oraz uraczysz się soczystymi stekami czy burgerami.

 

Zawodowo związany z reportażem ślubnym, a także zdjęciami wnętrz oraz architektury. W swojej pracy stawia na fotografię naturalną, dokumentalną, nie zmienia rzeczywistości. Prywatnie - kolekcjoner dobrej muzyki (stale powiększająca się kolekcja płyt) oraz motocyklista

 

Wspierają nas od lat...

Klub Motocyklowy Adventure

przy PTTK Koszalin

Created with Adventure Koszalin

Copyright 2019