Kilka dni temu ruszyliśmy z akcją "Pomoc dla personelu szpitala w Koszalinie" i są już pierwsze efekty naszej akcji. W dniu wczorajszym otrzymaliśmy  dużą przesyłkę od fantastycznych ludzi, którym składamy przeogromne podziękowania: Pani Renacie Jeżyk, od której otrzymaliśmy 200 szt. bawełnianych  maseczek, grupie Przyłbice 3D dla szpitali Poznań, od której otrzymaliśmy 40 przyłbic, Panu Krzysztofowi Bandosz, który przekazał nam kolejnych 60 wydrukowanych przez siebie przyłbic. W dniu dzisiejszym od samego rana zabraliśmy się do pracy, by wszystko poskładać. Wczesnym popołudniem, przekazaliśmy otrzymane maski i przyłbice na oddział pooperacyjny/zakaźny (była urologia) dla personelu koszalińskiego szpitala. Mamy nadzieję, że dzięki tej pomocy, personel choć trochę poczuje się bezpieczniejszy. Ale to nie koniec dobrych wiadomości. W dalszym ciągu trwa zbiórka pieniężna, do której dołożyć może się każdy. Jak przekazać datek pieniężny? Chętni mogą tego dokonać na 2 sposoby: wpłacając na konto klubu 23 1240 3653 1111 0000 4188 3309, lub korzystając z portalu zrzutka.pl, gdzie również prowadzimy zbiórkę, a kwota ze wszystkich wpłat przekroczyła już 2000 zł. Wszystkie zebrane pieniądze przekażemy na zakup potrzebnych rzeczy m. in.: kurtyn oddzielających pacjentów, czy maseczek FFP3, które również trafią na oddział.  

 

Jeśli chcecie nas wesprzeć, możecie również przekazać niezbędne środki typu: maseczki, przyłbice, rękawiczki, kombinezony czy inny sprzęt. Wiemy już, że pomoc popłynie do nas również z Warszawy, za co z góry dziękujemy. Cieszymy się, że akcja się rozwija i tak wiele osób zupełnie nam nieznajomych, chce nam pomóc. Mamy również nadzieję, że fantastyczni mieszkańcy Koszalina nie będą obojętni i również dołączą się do naszej akcji. Serdecznie zapraszamy.

 

Koordynatorem akcji jest Marzena Marta Olszyńska do której należy kierować wszystkie zapytania oraz formy pomocy. Ale możecie również skontaktować się z Klubem Adventure za pośrednictwem messengera.

Pomoc dla personelu szpitala 
w Koszalinie

01 maja 2020

Klub Motocyklowy Adventure

przy PTTK Koszalin

Created with Adventure Koszalin

Copyright 2019