Harley Davidson Heritage

 

Wbrew opinii motocyklistów w tym modelu nie wykręcają się same śrubki, nie odpadają owiewki i nie pali jak smok. Jest za to niewiarygodnie wygodny, łatwy w prowadzeniu, a do tego niezawodny. Podróżowanie sprawia wiele przyjemności a sama jazda nie męczy po 100 km.

 

Nasza flota

Boom Gryzzly 1500

 

Szyk, elegancja, luksus. To tylko niektóre z zalet trajki BOOM. To prawdziwy bolid dający wiele frajdy z jazdy. Nie każdy uważa tego typu sprzęty za motocykl, ale każdy wzrokiem pożądania ogląda się za nią z myślą by choć na moment móc zasiąść na miejscu kierowcy. 

 

Nasza flota

Yamaha Royal Star 1300

 

Yamaha Royal Star była pierwszą gwiazdą wprowadzoną na rynek przez Yamahę. Jest to tradycyjny projekt krążownika z indyjskimi korzeniami. Wersja standard posiada 4 tłumiki, fajne brzmienie. Motocykl do spokojnych długich wypadów w dość wygodnych kanapach.

 

Nasza flota

Indian Chief Wintage

 

Indian to pierwszy na Świecie motocykl produkowany masowo. Firma Indian Motorcycle Manufacturing Company powstała w Springfield w 1901 r. o 2 lata wcześniej niż Harley- Davidson. Trzeba przyznać, że Czerwonoskóry zapracował na swoją legendę. Marka w latach 1910-1928 była obecna na całym Świecie. Jednak burzliwa historia firmy sprawiła, że przestała ona istnieć w 2003 r. ogłaszając upadłość. Los do Indiana uśmiechnął się ponownie w 2008, gdy większość aktywów wykupiła firma Stellican Ltd. W  2011 zdecydował się jednak sprzedać markę, a jej obecnym właścicielem jest spółka Polaris Industries.

 

Nasza flota

BMW 1150 R

 

Jeden z ostatnich świetnych olejaków bawarskiego producenta. To motocykl typu Naked. Po spersonalizowaniu motocykla, dołożyłem wyższą szybę, podniosłem kierownicę i obniżyłem sety. Stał się idealny do turystyki. Świetnie trzyma się drogi a ABS dodatkowo to podkreśla. Prowadzi się lekko jak rower. Wygodny na dalekie trasy.

 

Nasza flota

Yamaha Drag Star 1100

 

Kolejny Drag w rodzinie. Yamaha cieszy się sporą popularnością nie tylko jako chopper ale również inne jej modele. Nie inaczej jest też u nas.

Nasza flota

Rewaco FR1 ST

 

Nasza perła w koronie. To własnie ten sprzęt sprawia, że wszędzie gdzie się pojawimy, mamy gro zainteresowanych osób chcących choć na chwilę zasiąść na bajecznie wygodnych kanapach.

 

Nasza flota

Harley Davidson Elektra

 

Ogromny, dostojny, piękny i niewiarygodnie wygodny. Idealny do niekończących się podróży. Przyciągający wzrok nie tylko przechodniów ale też innych motocyklistów. Taka właśnie jest Elektra - elektryzująca....

 

Nasza flota

Yamaha Drag Star 1100

 

Bardzo fajny motocykl, w którym szybko można się zakochać. Ponoć nie nadaje się do jazdy w terenie, ale moje trasy zawsze prowadzą przez las, piach, polne drogi i "kocie łebki"

Nasza flota

BMW 650F

 

Pierwsze moto po 20 latach przerwy . Serce to singiel od Rotaxa. To pierwsze Bmw z łańcuchem. Idealny motocykl na turystykę solo. Także w terenie radzi sobie doskonale. Sprawdza się w każdej sytuacji. Prosta konstrukcja i niezawodny silnik czyni z tego motocykla ciekawą propozycję dla motocyklistów.

 

Nasza flota

Klub powstał w 2016 roku za sprawą kilku motocyklistów, którzy łącząc pasję do motocykli i podróży postanowili, pod skrzydłami PTTK Oddział Koszalin, założyć Adventure (Przygoda). Ale nie mamy nic wspólnego z typowymi klubami. Nazywamy się klubem, gdyż każda sekcja pod skrzydłami PTTK to klub lub koło. Wybraliśmy klub bo koło brzmiało by dziwnie, poza tym ma większe możliwości, dzięki czemu, możemy organizować np. imprezy charytatywne.

 

Pasjonują nas wspólne podróże, odkrywanie nowych tras, wyjazdy w nieznane. Możesz do nas dołączyć i pojechać z nami na przygodę bez względu na wiek czy typ motocykla.

 

Kilka razy w roku organizujemy imprezy, takie jak: Motomikołaje, Motomarzanna , Otwarcie Sezonu Motocyklowego oraz Dzień Amerykański. Promocja bezpiecznej jazdy wśród motocyklistów to nasze ciągłe przedsięwzięcie. Zdrowie, rodzina, praca oraz klub to nasze motto.

 

Czym się zajmujemy

Klub Motocyklowy Adventure

przy PTTK Koszalin

Created with Adventure Koszalin

Copyright 2019