Dzień Amerykański, czyli namiastka Stanów Zjednoczonych w Koszalinie. Motocykle, kowboje, indianie, auta, świetna muzyka i wszystko to co może się kojarzyć z tym krajem, próbujemy przybliżyć mieszkańcom naszego miasta. Z roku na rok impreza jest co raz lepsza i zyskuje swoich zwolenników. Jeśli chcecie poczuć klimat USA, koniecznie musicie nas odwiedzić.

 

 

Dzień Amerykański

Pokaż edycje imprezy

Motomarzanna to okres w którym większość motocyklistów po raz pierwszy uruchamia swoje motocykle. Dziś jest to nieoficjalne otwarcie seznou motocyklowego i pierwsza impreza motocyklowa w roku.

 

 

Motomarzanna

Pokaż edycje imprezy

To jedna z flagowych naszych imprez organizowana przy współpracy wielu koszalińskich instytucji, ale przede wszystkim, dzięki pomocy koszalińskich motocyklistów. organizacją imprezy zajmujemy się od wielu lat  i w ten sposób staramy się pomóc niektórym choćby potrzebującym. Raz w roku w okolicy 6 grudnia zamieniamy się w Mikołajów na motocyklach i w ten sposób staramy się zebrać kwotę, która pomoże innym w życiu. impreza ma charakter charytatywny, a zebrane na niej kwoty są przekazywane naszym benficjentom.

 

 

Motomikołaje

Pokaż edycje imprezy

Klub Motocyklowy Adventure

przy PTTK Koszalin

Created with Adventure Koszalin

Copyright 2019