Obstawa ślubna

Z pewnością 19 września 2020 roku będzie dla wielu osób dniem wyjątkowym. Trwa sezon ślubny i każdemu, bez wyjątku, zależy na oryginalności, świetnej zabawie oraz szczęściu Młodej Pary. Ten dzień był także wyjątkowy dla jednego z członków naszego klubu, który wydawał za mąż swoją córkę. Sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie Kasia i Piotr, a my wraz z Moto Pasją, dołożyliśmy wszelkich starań by uprzyjemnić im tą uroczystość. W dość licznej grupie 23 motocykli, zebraliśmy się w Koszalinie, skąd wyruszyliśmy pod dom Panny Młodej. W małej nadmorskiej miejscowości narobiliśmy nieco hałasu i utrudnień w ruchu. Po wspólnych zdjęciach, eskortowaliśmy młodych do kościoła w Sarbinowie, gdzie odbyła się msza. Pozostawiając młodych w rękach Bożych, zrobiliśmy głośną rundę po miejscowości. Spora grupa motocyklistów zaciekawiła wielu turystów, którzy licznie przybyli pod kościół zobaczyć co się dzieje. Po mszy wyruszyliśmy do oddalonej o 53 km sali weselnej w miejscowości Rekowo. Po drodze mijaliśmy co najmniej 2 inne młode pary. Po przybyciu na miejsce, młodzi przesiedli się do najpiękniejszej maszyny w naszej stajni, która podwiozła ich pod same drzwi sali weselnej. Z najświeższych informacji wiemy już, że zabawa była świetna i goście bawili się do samego rana. My ze swojej strony klubowej oraz w imieniu Moto Pasji, życzymy Młodej Parze złotych godów, samych słonecznych dni, wytrwałości i niełatwej sztuki kompromisu. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.