Motocyklowa Ambasada

W tym roku z powodów epidemicznych wiele imprez oraz koncertów zostało odwołanych. Trzeba jednak w przyszłość spojrzeć z większym optymizmem, ponieważ życie powoli zaczyna wracać do normy. Nasze tegoroczne plany zostały mocno skorygowane przez wirusa, ale nie siedzimy z założonymi rękoma.

Na początku roku Klub Motocyklowy Adventure nawiązał współpracę z zespołem Lunapark. Zespół tworzy grupa młodych i zdolnych osób. Niech młody wiek Was nie zmyli – muzyką zajmują się od kilku lat, chociaż jako zespół działają od 2018 r. Ponadto, dwukrotnie wspierali nas na Motomikołajkach. Kilka dni temu doszło również do spotkania właścicielem restauracji/baru Ambasada w Koszalinie. Pan Marek jest otwarty na nasze pomysły, więc śmiało możemy powiedzieć, że końcu motocykliści będą mieli swoje miejsce w Koszalinie. Miejsce, w którym możemy się spotkać, porozmawiać, posłuchać muzyki na żywo oraz dobrze zjeść.

Owocem powyższych ustaleń jest pierwsza impreza, czyli występ zespołu Lunapark w Ambasadzie. Tylko od Was zależy czy tego typu występy będą cykliczne. Liczymy, że się uda, a miejsce przyjmie się jako motocyklowa ambasada dla motocyklistów. Wszystkich (nie tylko motocyklistów) zapraszamy do Ambasady już w najbliższy czwartek, tj. 2.07.2020 r. na godzinę 18.00. Liczymy na Was!

Leave a Reply