IV Dzień Amerykański

IV edycja Dnia Amerykańskiego była w tym roku wyjątkowa, gdyż zbiegła się ona jednocześnie z zakończeniem wakacji. Była ona też ostatnią otwartą imprezą organizowaną w tym sezonie przez nasz klub. Obecny sezon nie obfitował w zbyt wiele imprez, ale obiecujemy, że jeśli tylko warunki na to pozwolą, przyszły rok będzie bogatszy w tego typu wydarzenia. O atrakcję zadbała szkoła Tańca Astra, która poprowadziła naukę tańca liniowego. Wystąpiła Franciszkańska Orkiestra Dęta, która w typowym dla amerykańskich college styl, zagrała kilka utworów, a całość zwieńczył występ zespołu Lunapark, który w tym sezonie mocno nas wspiera. W wydarzeniu wzięli udział nie tylko motocykliści ale również sami mieszkańcy, którzy przybyli na plac pod ratuszem. A jak było możecie zobaczyć na zdjęciach i naszym filmie.

Leave a Reply